ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТВАРИН!

Дата: 15.03.2022 14:35

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ

ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В

ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Чорнобаївське управління

інформує:

В зв’язку з військовою агресією Російської Федераційї проти України, стрімко зростає небезпека виникнення осередків інфекційних захворювань, як серед людей, так і серед тварин, особливо, так званими, антропозоонозними хворобами.

Враховуючи кремлівські наративи про ніби то роботу біолабораторій з розробки бактеріологічної зброї на території України, йде підготовка суспільної думки про можливість застосування такої зброї російськими окупантами.

Ідеальними реципієнтами та переносниками збудників антропозоонозних захворювань є бродячі тварини, кількість яких останнім часом значно зросла. Відповідно до пори року та фізіології, зросла також активність та небезпечність бродячих тварин.

Чорнобаївське управління ГУ ДПСС в Черкаській області звертається до власників тварин з проханням не відпускати їх на вигули, так як в зв’язку з воєнним станом такі тварини можуть бути знищені всіма доступними методами.

Є також можливість проведення вакцинації тварин проти сказу, при зверненнях власників в територіальні державні установи ветмедицини.

При виникненні підозри на невластиву поведінку чи неконтрольовану агресію тварин, ненесення покусів громадянам, просимо повідомляти за телефонами:

2-35-33, 2-36-37 та у дільничні установи ветмедицини.

Начальник управління                  Василь КАТЕРУША