ВАЖЛИВО!

Дата: 17.03.2022 09:28

Шановні жителі громади.

15 березня Верховна Рада затвердила Указ Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні».

Продовжено дію воєнного стану ще на 30 днівз 05 години 30 хв. 26 березня до 24 квітня включно.  Таке рішення ухвалено у зв’язку з продовженням військової агресії російської федерації проти України та  відповідно до українського законодавства.

16 березня Указом Президента України №143/2022  започатковано проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Закликаю всіх щоденно вшановувати пам'ять загиблих.

Звертаюсь до всіх жителів громади! Дотримуйтесь норм законодавства воєнного стану, будьте терплячими та толерантними у виконанні  поставлених державою щоденних завдань, користуйтесь тільки офіційною інформацією.

Також велике прохання до жителів громади - зберігати спокій, не сіяти паніку  та заспокоїти  своїх близьких, знайомих  та друзів в соціальних мережах, роз’яснивши, що  бойові дії  наразі відбуваються в населеному пункті Чорнобаївка Херсонської області. Тарас Григорович Шевченко писав: « Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя». Рекомендую всім поновити знання з географії України.

Наші дії повинні бути виважені і лише разом ми переможемо.

Чорнобаївський селищний голова              Сергій Любивий