Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 20.03.2022 12:33

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності спеціалістів, які працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя  громади без цілодобової роботи цих  служб. Працівники    невтомно піклуються, щоб у домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці, двори.

Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні побутового обслуговування населення  громади, саме ви забезпечуєте  жителів   необхідними товарами і послугами, піклуєтесь про   задоволення їх потреб.

Сьогодні в умовах воєнного стану на ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення  стабільної  життєдіяльності   громади.  Я дякую вам за вашу щоденну працю  та  самовідданий вклад у перемогу.

Щиро бажаю вам миру, міцного здоров’я,    успіхів в нелегкій,

але такій потрібній людям справі! І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Разом ми  сила і обовязково переможемо.

Слава Україні!

Чорнобаївський селищний голова                                  Сергій Любивий