Зустріч задля підтримки і допомоги.

Дата: 29.03.2022 08:09

28 березня селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ провів зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які вимушено покинули своє житло через бойові дії  та прибули до Чорнобаївської громади.

На даний час на території Чорнобаївської селищної територіальної громади зареєстровано 543 внутрішньо переміщені особи, з них 167 осіб проживає в смт. Чорнобай.  Протягом минулого тижня 274 особи звернулися із заявою у старостат, ЦНАП або у відділ соціального захисту та охорони здоров’я для одержання довідки внутрішньо переміщеним особам, з яких 125 особам довідки вже видано.

Під час зустрічі проінформували про можливості надання різних видів допомог: Юлія ХОМЕНКО – начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я, Валентина ЧОРНОГОР – начальник відділу освіти, Анна КУПЧИН – начальник відділу культури, молоді та спорту, Тетяна КОЗЛОВА – директор КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня», Сергій КОЗЛОВ - тимчасово виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «Чорнобаївський ЦПМСД», Леонід ПШЕНИЧНИЙ – заступник директора Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, Наталія ГРИЦАЙ – начальник відділу обслуговування громадян № 10  «Сервісний центр» Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Більш детально було надано роз’яснення   щодо механізму  отримання допомоги і соціальних виплат після одержання довідки внутрішньо переміщеної особи,   щодо надання медичних послуг, послуг з працевлаштування та пенсійного забезпечення.

Присутні   спільно обговорили проблемні питання, які виникають в процесі роботи та турбують внутрішньо переміщених осіб.

Результатом зустрічі  стали  визначені  оптимальні  механізми подальшої співпраці щодо  оперативного вирішення питань внутрішньо переміщених осіб.