Продовжуються роботи по прибиранню центрального кладовища  в   смт. Чорнобай

Дата: 29.03.2022 12:31

29 березня   вже другий день поспіль проводяться роботи по благоустрою центрального кладовища працівниками господарської групи відділу житлового-комунального господарства селищної ради спільно  з працівниками організацій та установ,  долучились і небайдужі жителі  селища.

Вже проведено ремонт ритуального майданчика та його благоустрій, встановлено новий туалет, ліквідовується молода поросль та суха трава на могилах за якими не доглядають рідні   та на території для стоянки автотранспорту. Проведено корчування пеньків, вивезення сміття.

Виконавчий комітет селищної ради дякує керівникам та колективам ТОВ "ЕКОВАНКОМПАНІ", ПП "Імперіал-плюс", Чорнобаївська філія ПАТ "Черкасиобленерго" та жителям селища за активну участь в проведенні робіт.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Нажаль мало жителів селища долучились   до цих заходів, тож запрошуємо спільно згідно графіка продовжити роботи.