У громаді продовжуються роботи з благоустрою

Дата: 30.03.2022 10:07

У Чорнобаївській громаді активно проводиться робота в сфері благоустрою, а саме: прибирання придорожніх смуг, вивіз сміття з стихійних сміттєзвалищ, вирубка чагарників, сухостійних дерев та порослі. На днях на  території Великобурімського, Малобурімського, Лукашівського, Новожиттівського старостинських округів працівниками з благоустрою та жителями сіл було проведено ліквідацію молодої порослі та сухої трави на території кладовищ, на безхозних могилах, проведено впорядкування  ритуальних  майданчиків.

В Новоукраїнському старостинському окрузі працівниками старостату, працівниками СБК, технічним рерсоналом НВК було проведено прибирання території в центрі села, біля магазинів та відділення зв'язку, а також біля  недобудованої котельні.

Дякуємо всім небайдужим жителям громади, які долучаються до роботи.

Своєчасна ліквідація карантинних рослин у паркових зонах, на узбіччі доріг, прибирання автобусних зупинок, дитячих майданчиків, а також добросовісне відношення мешканців громади до підтримання порядку є запорукою утримання в чистоті  території громади.