Дозвілля для дітей з внутрішньо переміщених родин

Дата: 30.03.2022 11:50

Хочеться подарувати нашим діткам трішки позитивних емоцій та відволікти їх від постійних тривог та поганих новин. Тому для юних жителів селища та дітей, які приїхали з інших міст, відновлюють роботу гуртки та спортивні секції.

За теплої погоди на шкільному стадіоні ЗОШ №1 з 15:00  будуть проходити заняття з дзюдо.

На спортивному майданчику зі штучним покриттям з 14:30 - футбольні тренування.

Щочетверга о 14:00 в Публічній бібліотеці працює "Творча майстерня". Бібліотекарі чекають відвідувачів за цікавими книгами та запрошують на тематичні заходи. Більше інформації шукайте на офіційній сторінці бібліотеки в Фейсбук.

Кожного дня працює Чорнобаївський історико-краєзнавчий музей, щосереди о 14:00 будуть проводитися різноманітні майстер-класи.

Художній клас, що знаходяться на 2-му поверсі в Будинку культури, запрошує юних художників щочетверга з 14:30 до 17:00. (Інна Василівна 093 743 9454).

Також в будинку культури у середу та п'ятницю з 14:00 до 17:00 -гурток вокального співу (Анжела Юріївна 0977908446) та у вівторок та четвер з 14:00 до 17:00 - клуб веселих та найкмітливіших (Андрій Іванович 0677217402).

Наголошуємо, що відвідування всіх гуртків дітьми - лише з дозволу батьків! Поряд з місцями проведення гуртків є укриття на випадок повітряної тривоги.