Про організацію навчання учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 31.03.2022 16:05

Шановні батьки учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб!

Звертаємо Вашу увагу,  що для Ваших дітей-школярів, які внаслідок агресії РФ евакуйовані з місця постійного проживання, у будь-якому закладі загальної середньої освіти Чорнобаївської територіальної громади навчання може бути організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

Для організації навчання дітей необхідно:

• звернутися до керівника одного з територіально наближених до місця Вашого перебування / проживання закладу освіти;
  • особисто написати заяву (одного з батьків, або осіб, що їх замінюють);
  • за наявності інших документів (свідоцтва про народження чи паспорта дитини, документа про здобутий рівень освіти) надати їх копії керівнику закладу.

На вимогу Вам буде видано  довідку-витяг  з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання для проведення річного оцінювання та переведення у наступний клас.

Якщо ваша дитина  є учнем випускних класів (9-х, 11-х), яким необхідні документи про базову та повну загальну середню освіту і які не матимуть можливості повернутися до ЗЗСО, в яких вони навчалися,   потрібно подати заяву на навчання за екстернатною формою.

Відділ освіти Чорнобаївської ТГ

тел. для довідок: 0973376284