Творчі студії для тимчасово переміщених дітей

Дата: 31.03.2022 16:08

Центр дитячої та юнацької творчості  Чорнобаївської селищної ради  запрошує дітей внутрішньо переміщених осіб до активного проведення дозвілля.

Організовані заняття творчих студій:

04.04.2022 (понеділок) :  Виготовлення аплікації  «Я люблю Україну» ( керівник Хоменко І.В.). Заняття проводиться за адресою:  вул. Центральна,154,  відділ освіти , ІІ поверх.  Початок о 14.00.

05.04.2022 (вівторок):  Флешмоб  «Ми з України» (керівник Тріандафіліді Л.Г.). Заняття проводиться за адресою:  Будинок  культури  смт.Чорнобай, ІІ поверх,  клас хореографії . Початок  0 15.00.

06.04.2022 (середа):  Виготовлення  віночка-оберега  (керівник Дробницька Т.В.). Заняття проводиться за адресою: Богодухівський НВК, кабінет біології.

Початок  о  14.00

07.04.2022 (четвер):  Виготовляємо великодній кошик  (керівник Дробницька Т.В.). Заняття проводиться за адресою: Богодухівський НВК, кабінет біології. Початок  о  14.00

08.04.2022 (п’ятниця):  Виготовлення сувенірів для наших захисників  «Повертайтесь живими» (керівник Погребняк Т.В.). Заняття проводиться за адресою:   Великобурімська ЗОШ І-ІІІ ступенів, кабінет  трудового навчання.  Початок о 14.00

За детальнішою інформацією звертатись за телефоном:  0984677204