Продовжуються роботи на кладовищах громади.

Дата: 04.04.2022 14:52

Згідно  графіка проведення робіт на кладовищах Чорнобаївської громади  продовжуються роботи  по благоустрою. Так,  4 квітня, працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради спільно  з працівниками  відділів соціального захисту та охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради проводилися роботи на Лисаківському кладовищі селища Чорнобай.

Розчищено ділянку старого кладовища  від трави, бур’янів, чагарників, лози  і паростків дерев. Вивезено сміття.

Фото без описуФото без опису

Вирубану поросль кущів за допомогою деревоподрібнювача перероблено  на щепу, яку використають в якості палива.

Виконавчий комітет селищної ради дякує працівникам відділів соціального захисту та охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради, а також керівникам та колективам ТОВ "ЕКОВАНКОМПАНІ", ПП Асатряну В.П. за надану техніку та паливно-мастильні матеріали для завезення землі на центральне кладовище селища.

Роботи з благоустрою кладовищ на території громади тривають. Просимо жителів громади активніше долучатися до проведення даних робіт.