Про торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі

Дата: 05.04.2022 11:26

Відповідно наказу начальника Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області від 01.04.2022 №5  внесено зміни до наказу начальника Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області від 09.03.2022 №2 «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Золотоніського району», виклавши пункт 1 наказу в такій редакції:

«1. Заборонити з 01.04.2022 на території Золотоніського району з 20.00 до 8.00 на період дії воєнного стану торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком  лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів).

Заборонити на території Золотоніського району на період  дії воєнного стану торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) громадянам у форменому одязі Збройних Сил України та інших військових формувань.».