Сьогодні прибирали територію недіючого кладовища в смт. Чорнобай

Дата: 06.04.2022 16:43

6 квітня   працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради спільно     з працівниками точки базування Чорнобай Черкаської дирекції АТ «Укрпошта»   проведено благоустрій   території недіючого кладовища по вул. Золотоніська на вїзді в селище.  Вивезено сміття, ліквідовано суху рослинність, проведено вирубку молодої порослі та видалено сухостійні дерева. Вирубану поросль та дрібні гілки дерев  за допомогою деревоподрібнювача перероблено  на щепу, яку використають в якості палива.

Дякуємо всім хто долучився та запрошуємо всіх жителів громади до продовження проведення спільних заходів.