Спільно вирішимо питання благоустрою кладовища Бугаївське.

Дата: 08.04.2022 14:20

7 квітня відбулась робоча зустріч керівництва селищної ради із жителями селища Чорнобай. В ході зустрічі обговорювалися питання щодо спільного впорядкування території кладовища Бугаївське, планування ділянки старого кладовища, вивезення сміття.

Дотримання чистоти  та благоустрій кладовищ, це  спільна справа комунальних служб селищної ради  і жителів  громади. Тому селищний голова Сергій Любивий звернувся до   жителів селища з проханням активніше долучатися до проведення робіт з підготовки кладовищ  до поминальних днів, та запросив спільно провести благоустрій частини їх територій, які багато років  є занедбаними та на даний час мають вигляд непрохідних ділянок з порослі.

В ході зустрічі селищний голова Сергій Любивий та  заступник селищного голови Володимир Семенов відповіли на  питання, які хвилювали  жителів селища, а це: ремонт доріг, вуличне освітлення, вивезення сміття від домоволодінь, бездомні тварини, надання допомоги  внутрішньо переміщеним особам.