Позашкілля як осередок спокою

Дата: 13.04.2022 14:42

Війна – надзвичайно складний час для усіх,  а діти потерпають від неї найбільше. У цих обставинах всі заклади позашкільної освіти стали своєрідними осередками спокою та позитивних емоцій.

З початку повномасштабної війни в Україні,  Чорнобаївщина прийняла чимало переселенців, а Центр дитячої та юнацької творчості  перейшов на дистанційну форму навчання. Керівники гуртків залучають  до навчання також дітей-переселенців. Під час занять діти спілкуються, займаються улюбленою справою і це допомагає  їм відволіктися від трагічних подій,  легше адаптуватися до нових умов життя та доєднатися до спільноти однолітків.  Керівники гуртків вчать дітей створювати композиції з паперу, тканини та декоративної стрічки. Залюбки діти відвідують заняття Народного танцювального колективу «Фієста».