Проведено  інспектування населених пунктів громади.

Дата: 13.04.2022 15:21

13 квітня  заступник  Чорнобаївського селищного голови Володимир Семенов здійснив робочу поїздку до сіл Красенівка, Привітне,  Богодухівка, Тарасівка та Нове Життя  з метою аналізу стану проведення робіт з  благоустрою.

Під час обстеження  населених пунктів Володимир Юрійович  зустрівся з старостами старостинських округів, спільно  проаналізували стан вже проведених  робіт та визначилися з переліком  на найближчий час, для підтримки населених пунктів  в належному стані та дотримання  чистоти і порядку на всій території громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У ході поїздки проведено інспектування кладовищ. Рекомендовано старостам  поставитись до роботи з максимальною відповідальністю та виконати усі поставлені завдання у визначені  терміни.