Робоча зустріч з депутатами селищної ради

Дата: 19.04.2022 12:48

19 квітня перед початком двадцять четвертої (позачергової) сесії Чорнобаївської селищної ради VІІІ  скликання проведено спільне засідання постійних комісій селищної ради.  Комісії  згідно з статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»     опрацювали  5 проєктів рішень  та прийняли рішення  винести їх на розгляд сесії.

По завершенню засідань комісій  Чорнобаївський селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ  подякував  депутатами селищної ради ,  керівникам підприємств та всім жителям громади за їх вклад в     організацію передачі гуманітарної допомоги  від громади жителям та ЗСУ в містах Буча, Гостомель, Харків, Київ , Сєвєродонецьк та ін..,   допомогу  внутрішньо переміщеним особам.   Селищний голова ознайомив депутатів з станом роботи селищної ради в умовах військової агресії росії,  зазначив  першочергові заходи по наповненню бюджету  та пріоритетні напрямки роботи   визначені законодавством  України та вимогами воєнного стану. Окремо було наголошено, що усі церковні заходи 23-24 квітня мають відбуватися з урахуванням комендантської години та вимог воєнного стану, з метою дотримання безпеки жителів  Чорнобаївщини.

Присутні спільно обговорили проблемні питання, які виникають в процесі роботи та шляхи їх вирішення.