Відбулася двадцять четверта (позачергова) сесія Чорнобаївської селищної ради VIII скликання
19 квітня 2022 року під керівництвом селищного голови Сергія ЛЮБИВОГО відбулася двадцять четверта (позачергова) сесія Чорнобаївської селищної ради VІІІ скликання. З 26 депутатів були присутні 18.
Перш ніж приступити до розгляду питань порядку денного сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Порядок денний позачергової сесії налічував 5 питань. Відповідно до Регламенту селищної ради подані до порядку денного питання були детально розглянуті профільними постійними комісіями і рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.
У ході сесії депутати розглянули такі питання:
1. Про окремі питання діяльності бюджетних установ та закладів.
2. Про створення комісії з виконання заходів територіальної оборони громади, приймання-передачі та списання матеріальних цінностей, придбаних за рахунок бюджетних коштів та отриманих благодійно у воєнний час.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.01.2021 №4-31/VIII «Про затвердження структури та штатних розписів» зі змінами від 18.03.2021, 20.05.2021, 27.08.2021, 22.10.2021, 25.11.2021, 23.12.2021, 17.02.2022, 24.03.2022.
Також депутати розглянули питання щодо передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.
З прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Чорнобаївської селищної ради у терміни визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».