Разом допоможемо дітям, які цього потребують

Дата: 21.04.2022 08:34

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися в  сімї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому працівники КУ «Центр надання соціальних послуг  Чорнобаївської селищної ради» відділення соціальної роботи, проводять роботу з сімями , які опинилися в складних життєвих обставинах.

18-19 квітня 2022 року здійснено виїзди до сіл  Бакаєво, Франківка, Нове Життя, Красенівка, Тарасівка. Вжиті відповідні заходи: попереджено про відповідальність батьків, за ухиляння від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків, надано інформаційні та консультаційні послуги, запропоновано гуманітарну допомогу.

Важливим аспектом у роботі є співпраця соціальних працівників зі старостатами, небайдужими громадянами для вчасного виявлення кризових сімей, реагування на надання соціальних послуг згідно із потребами.