Надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам

Дата: 22.04.2022 09:35

Комунальне некомерційне підприємство "Чорнобаївський центр первинної

медико-санітарної допомоги" Чорнобаївської селищної ради інформує щодо надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам.

Відповідно до Закону України від 24.02.2022р №2102-IX «Про ведення воєнного стану  в Україні», наказу МОЗ України від 17.03.22р №496 «Деякі питання надання первинної медичної допомоги в умовах воєнного стану»

Надавачі ПМД забезпечують:

- Ведення обліку переміщених осіб, які звертаються для отримання первинної медичної допомоги;

- Надання первинної  медичної допомоги та  медичної допомоги пацієнтам у невідкладному стані з числа переміщених осіб ;

- Проведення вакцинації відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень.

- Для отримання медичної допомоги пацієнти які переміщені на території Чорнобаївської і Іркліївської громад звертатися до лікаря любої лікарської амбулаторії з документами посвідчуючи особу(для дітей свідоцтво про народження) і йому буде надана медична допомога.

Т.в.о головного лікаря

КНП «Чорнобаївський ЦПМСД»ЧСР                              Козлов С.М