Продовжуємо заходи з благоустрою.

Дата: 22.04.2022 11:02

Працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради проводяться роботи  з благоустрою на Ходаківському  кладовищі селища Чорнобай. Розчищено ділянку від трави, бур’янів, чагарників, лози  і паростків дерев. Вивезено сміття. Вирубану поросль кущів за допомогою деревоподрібнювача перероблено  на щепу, яку використають в якості палива.

Працівниками Чорнобаївської дільниці Золотоніського відділення АТ              «ЧЕРКАСИГАЗ»  упорядковано та приведено до належного санітарного стану територію Майорського кладовища.  Очищено територію кладовища від сміття, пластику та бур’янів, покошено траву, ліквідовано стихійні сміттєзвалища.

Виконавчий комітет селищної ради дякує  Чорнобаївській дільниці Золотоніського відділення АТ  «ЧЕРКАСИГАЗ» за  їх вклад в благоустрій соціально важливих територій та запрошує всіх небайдужих жителів громади долучитися на наступному тижні до відповідних заходів, які проводитимуться згідно встановленого графіка.