Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 03.05.2022 11:03

3 травня  2022 року відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням  селищного голови  Сергія Любивого.

У ході засідання затверджено   звіт щодо виконання бюджету Чорнобаївської селищної територіальної громади за 1 квартал 2022 року  та внесено зміни до рішення селищної ради від 23.12.2021 №18-12/VІІІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади  на 2022 рік».

Прийнято рішення про взяття на первинний облік дитини – сироти та надано статус дитини – сироти  неповнолітній.

А також  внесено зміни до рішення селищної ради від 17.12.2020 № 3-16/VIII «Про селищну комплексну програму «Турбота» на 2021-2025 роки» зі змінами від18.03.2021, 22.10.2021, 25.10.2022; затверджено  Порядок виплати одноразової  адресної  грошової  допомоги   сім’ям,  члени  яких  загинули під час   виконання бойових завдань у зв’язку із  збройною агресією  російської  федерації   проти  України та  Порядок  оплати  послуг з поховання   військовослужбовців,  які загинули  під час виконання бойових завдань   у зв’язку із  збройною  агресією російської  федерації   проти  України.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Чорнобаївської селищної ради.