ДОПОМОГА ВІД ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 05.05.2022 15:40

До спільної справи у допомозі тим, хто  постраждав від російських окупантів, долучаються  наразі всі небайдужі жителі нашої громади. З  часу повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, на території Чорнобаївської громади  зареєструвалося 1773  внутрішньо переміщених осіб, з них 69- діти. Всі вони  на даний час  проживають в населених пунктах   громади.

Колективи  закладів  освіти смт Чорнобай провели акцію зі збору гуманітарної допомоги (продукти харчування) для людей, які цього потребують та  потерпають сьогодні  не тільки від матеріальних втрат, спричинених агресією росії, а і від наслідків пережитих моральних та психологічних страждань.

Фото без описуФото без опису

Працівники Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Чорнобаївської гімназії, відділу освіти та Центру творчості для дітей та юнацтва підтримали волонтерський рух та передали до координаційного центру з надання гуманітарної допомоги круп’яні вироби, цукор, макаронні вироби та домашню консервацію.

Частину зібраних продуктів відправлено воїнам ЗСУ, які захищають нашу незалежність на сході України.

Дякуємо працівникам освіти за небайдужість.

Ми всі  - українці. Завдяки нашій єдності  обов’язково переможемо!

Все для Перемоги!
Ми сильні!