Проведено онлайн захід «Матуся наша – ангел на землі»

Дата: 06.05.2022 17:23

Напередодні Дня матері, що відзначається 8 травня,  працівниками Публічної бібліотеки проведено онлайн захід «Матуся наша – ангел на землі» з учнями Чорнобаївської ЗОШ №2. Цікавою була розповідь про традиції святкування цього свята у різних країнах та відеоролик з історії його започаткування. Душевними звучали відеозвертання синів-солдатів, наших захисників, до їхніх мам. Також було влаштовано виставку-вшанування  «Я – жінка. Я – мама».

Бібліотеки громади підтримали флешмоб «Подяка мамі», розпочатий Публічною бібліотекою Чорнобаївської селищної ради. Приємно, що не лише малеча, але й дорослі виявили бажання привітати своїх найрідніших.

Майстер-класи з виготовлення подарунків мамі проведено в ряді бібліотек громади.