Втрата, що обпікає болем серце і душу…

Дата: 17.05.2022 13:51

У Чорнобаївській громаді вже друга втрата. З глибоким сумом  сьогодні отримали звістку про загибель старшого солдата, стрільця-снайпера Кравцова Олега Івановича, нашого  земляка – захисника української землі.

13 травня  Олег Іванович, вірний військовій присязі, у боях за нашу Батьківщину, виявив стійкість і мужність поблизу с. Солодке Волноваського району Донецької області  та  отримав несумісні з життям  поранення в результаті артилерійського обстрілу.

Олег народився 4 жовтня 1997 року   в с.Лукашівка, любив життя, багато хотів досягти і  встигнути. Але військова агресія росії змінила  першочерговість планів.  Не ховаючись за спини інших,  він, не вагаючись, став на захист України.

Окупант з росії забрав ще одне українське життя і добавив ще одну краплю ненависті до себе та своєї країни.

Важко підібрати слова, щоб виразити біль цієї втрати. Світлі спогади про Олега назавжди залишаться у наших серцях та наших думках.

Схиляємо голови та низько вклоняємось батькам Героя, щиро співчуваємо близьким та рідним.

Царство Небесне Герою!

Вічна і світла пам'ять!