Шановні жителі Чорнобаївської громади!

Дата: 21.05.2022 07:24

21 травня Україна відзначає День Європи.  Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається  з усвідомлення єдності та у вчинках кожного з нас.

Більш як тисячолітня історія України та протистояння російському агресору чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Цьогоріч День Європи в  нашій державі особливий – ми зустрічаємо його в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.  А європейські народи демонструють свою єдність в утвердженні дружніх взаємовідносин з Україною, протягуючи руку допомоги.

Тож День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами.

Спільно і впевнено йдемо до перемоги!

З повагою

Селищний голова                                                         Сергій ЛЮБИВИЙ