Обговорили актуальні питання життєдіяльності громади з старостами старостинських округів

Дата: 31.05.2022 11:44

31 травня 2022 року селищний голова Сергій Любивий провів нараду зі старостами старостинських округів Чорнобаївської територіальної громади за участі  начальників відділів селищної ради.

У ході наради було   обговорено плани роботи та  першочергові завдання  в різних галузях життєдіяльності громади.  Також було розглянуто:

питання    виконання селищного бюджету   та шляхи його наповнення;

зміни в механізмах призначення різного виду державних допомог, житлових субсидій  та наданні допомог внутрішньо переміщеним особам;

стан  проведених робіт з благоустрою населених пунктів громади та   основні завдання  на   літні місяці;

про стан забезпечення паливно-мастильними матеріалами.

Начальник відділу  культури, молоді та спорту Анна Купчин спільно з старостами    обговорила проблемні питання, які виникають при наданні гуманітарної допомоги внутрішньо перемішеним особам та інші питання, які виникають в процесі роботи та їх турбують.

Проаналізували і  стан проведення відповідно до розпоряджень першого відділу Золотоніського РТЦК оповіщення   військовозобов’язаних, які проживають на території    старостинських округів.

За результатами наради було надано доручення та завдання відповідно до функціональних повноважень виконавців.