РАЗОМ МИ - СИЛА!

Дата: 03.06.2022 15:19

Більше 20 тонн гуманітарної допомоги зібрали жителі Чорнобаївської громади. Пункти збору допомоги у всіх старостинських округах громади почали діяти від початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну і активно продовжують свою роботу.

Жителі громади вкотре зібрали овочі, крупи, солодощі та консервацію для потреб військовослужбовців, які зараз захищають Україну, а також внутрішньо переміщених осіб.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Гуманітарну допомогу з усіх старостинських округів Чорнобаївської громади направляють до центрального пункту збору або ж перевантажують в транспорт, який прямує в місця, де її потребують наші захисники та постраждалі жителі звільнених від окупантів населених пунктів.

Продуктові набори сформовані і для потреб родин, які були змушені покинути свої домівки та проживають в нашій громаді. Допомогу можна отримати в приміщенні кінотеатру.

Дякуємо кожному, хто вносить свій вклад у спільну справу - наближення перемоги над ворогом.