Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 07.06.2022 11:14

7 червня  2022 року Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий провів засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради  за участі  старост старостинських округів,   керівників структур селищної ради.

На розгляд виконавчого комітету було винесено 11 питань порядку денного.

В ході засідання виконавчим комітетом затверджено внесення змін до рішень селищної ради:

від 23.12.2021 №18-12/VІІІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади  на 2022 рік (23577000000)»;

від 17.12.2020 № 3-15/VIII «Про програму розвитку комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»  на 2021-2025 роки зі змінами  від 18.03.2021 р. , 23.12.2021 р.;

від 31.05.2022 № 25 - 1/VIII «Про Програму забезпечення громадян,  які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами на 2022-2025 роки» ;

від 17.12.2020 №3-5/VІІІ «Про селищну програму надання матеріальної підтримки Першому  відділу Золотоніського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки при проведенні призову та надання одноразової матеріальної допомоги особам, які зараховані на військову службу за контрактом та  призвані на строкову військову службу на 2021 -2025 роки» зі змінами від 20.04.2021, від 27.08.2021.

Визначено місця масового відпочинку населення на водних обєктах Чорнобаївської територіальної громади та присвоєно поштову адресу обєкту нерухомого майна.

Серед решти питань, які розглянув виконавчий комітет: про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Чорнобаївської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022/23 років; про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг.

Разом з тим, рішенням виконавчого комітету затверджено висновок служби у справах дітей  про визначення місця проживання малолітньої дитини, про доцільність повернення малолітньої дитини матері та про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Чорнобаївської селищної ради.