І знову Чорнобаївська громада в жалобі…

Дата: 13.06.2022 09:56

Щоденно війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових.

З глибоким сумом  ми отримали звістку про загибель солдата, стрільця - зенітника   Граська Олександра Григоровича, нашого  земляка з  с. Хрестителеве – захисника української землі.

10  червня   Олександр Григорович загинув смертю хоробрих  поблизу  н.п. Миколаївка Донецької області,  виявивши стійкість і мужність при виконанні військового обов’язку в боротьбі за  волю і незалежність   України.

Чорнобаївська селищна рада, її виконавчий комітет,  депутатський корпус висловлюють щирі співчуття  родині, близьким та друзям    героя - оборонця  –  Олександра  Граська.

Нехай добрий, світлий спомин про  захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних,  колег,  жителів громади, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!