Зустріч із колегою-захисником.

Дата: 12.07.2022 11:37

Сьогодні 12 липня в Чорнобаївській селищній раді пройшла тепла зустріч з військовослужбовцем, нашим колегою – захисником Сергієм Яковенком, який захищав українську землю і всіх нас від російських військових загарбників  в точках зіткнень з ворогом в Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях.  Наразі він   перебуває  у короткотерміновій  відпустці і незабаром повернеться до своєї частини для продовження виконання військового обов’язку.    Сергій подякував за допомогу від громади, яку вже отримував з військовослужбовцями перебуваючи на передовій та спільно обговорили подальшу взаємодію у вирішені нагальних питань і потреб, які може на себе взяти громада.

Велика і щира подяка Сергієві і всім нашим захисникам, які щодня ризикують найціннішимвласним життям, заради миру та спокою на рідній земліМи в неоціненому боргу перед Вами! Ми віримо в наших захисників – перемога буде обов’язково!

Все буде Україна!