Відбулися громадські слухання.

Дата: 27.07.2022 08:22

26 липня 2022 року в адміністративному приміщенні Чорнобаївської селищної ради за адресою: смт Чорнобай,  вул. Центральна, 154 відбулися громадські слухання щодо розробки ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ по вул. ЦЕНТРАЛЬНА, 118 смт ЧОРНОБАЙ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ТА МАГАЗИНУ в межах земельної ділянки площею 0,1050га кадастровий номер 7125155100:01:000:6321.

Слухання відбувались у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положення «Про громадські слухання в Чорнобаївській територіальній громаді».

За результатами проведених громадських слухань  підтримано та схвалено затвердження детального плану  ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ по вул. ЦЕНТРАЛЬНА, 118 смт ЧОРНОБАЙ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ТА МАГАЗИНУ в межах земельної ділянки площею 0,1050га кадастровий номер 7125155100:01:000:6321., який в подальшому має бути затверджений рішенням сесії селищної ради в установленому законодавством України порядку.