Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Української Державності!

Дата: 28.07.2022 06:00

28 липня ? у день хрещення Київської Русі  ми відзначаємо День Української Державності. Це свято свідчить, що Українській державності вже понад тисяча років. Це свято пам’яті про  багатовікову  боротьбу українців   за незалежність і суверенітет своєї держави.

І зараз в двадцять першому столітті ми знову переживаємо  віроломний напад і військову агресію російської  орди, і  як і тисячу років назад, наші мужні воїни-захисники ціною власного життя відстоюють  українську землю, цивільне населення – дітей, жінок, людей похилого віку, всіх нас. Від Чорнобаївської громади вже близько 500 оборонців захищають    рідну землю   в лавах Збройних Сил України.

В контексті сьогодення поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців.  Щиро вірю, що невдовзі буде наша перемога і на українській землі запанують мир, злагода та національна єдність  і  Україна  посідатиме гідне рівноправне місце серед інших європейських держав.

То ж разом  і спільно, кожен, вносячи свій важливий і посильний вклад, нам потрібно докласти всіх можливих зусиль для  перемоги над ворогом, для збереження, розбудови та уславлення нашої єдиної України.

З нагоди величного свята щиро зичу всім жителям Чорнобаївської громади  миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях.

Всіх разом нас не здолати!  Україна обов’язково переможе!

Слава Україні!

Героям Слава!