Серед найбільш високооплачуваних вакансій Черкащини: водій, психолог та інженер

Дата: 23.08.2022 08:54

З-поміж вакансій, які подали роботодавці Черкащини до обласної служби зайнятості, очевидними лідерами стали робітничі професії – 63%, службовці – 18% і 19% – це вакансії для людей, які не мають кваліфікації.

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися наступним чином:

• З мінімальною заробітною платою – 26%;

• Від мінімальної до середньої заробітної плати по області – 70%;

• Від середньої заробітної плати по області – 4%.

Серед вакансій, в яких роботодавці показали найвищу заробітну плату, можна виокремити:

• водій автотранспортних засобів (30,0 тис.грн.);

• психолог (30,0 тис.грн.);

• головний інженер (30,0 тис.грн.);

• бригадир на дільницях основного виробництва (інші сільськогосподарські робітники та рибалки) (25,0 тис.грн.);

• лікар-анестезіолог (25,0 тис.грн.);

• головний бухгалтер (22,0 тис.грн.);

• медичний директор (20,0 тис.грн.);

• лікар загальної практики-сімейний лікар (20,0 тис.грн.);

• агроном (20,0 тис.грн.);

• лікар-педіатр (20,0 тис.грн.);

• агент торговельний (20,0 тис.грн.);

• робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (19,0 тис.грн.);

• токар (19,0 тис.грн.);

• головний енергетик (18,7 тис.грн.);

• експерт будівельний (18,5 тис.грн.);

• електромеханік дільниці (18,5 тис.грн.);

• електромеханік дільниці (18,4 тис.грн.).

Серед нетипових вакансій: продюсер, вогнетривник, апаратник дефекосатурації бурякового соку, солодовник, накатник малюнків, водолаз, диспетчер зі збору навігаційної інформації та ін.

Нагадаємо, що роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію через: чат-бот Державної служби зайнятості:  @DCZWorkNowBbot, або ж заповнити форму: https://u.to/dPMWHA. Одразу після модерації вакансія з'явиться на сайті і почнеться підбір кандидатів.

Якщо ж ви шукаєте роботу в Черкаській області, пропонуємо скористатися телеграм-каналом з вакансіями від місцевих роботодавців: https://t.me/cherkasyWork. Роботодавець залишає там актуальну заявку (вона проходить модерацію), а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактами, які залишив роботодавець.

Крім того, фахівці Черкаської обласної служби зайнятості постійно з вами на зв’язку  у телеграм-каналі: https://t.me/Pidtrimka_klientiv.

За поданням Чорнобаївської РФ

Черкаського ОЦЗ