Відзначаємо 31-у річницю Незалежності України – вільної та незламної.

Дата: 24.08.2022 12:59

31-у річницю становлення нашої держави цього року ми відзначаємо під звуки сирен та вибухи снарядів. Сьогодні ми переживаємо черговий історичний етап, продовжуємо відстоювати свою свободу.

24 серпня минає півроку з часу повномасштабного вторгнення росії  на українські землі, півроку відважної боротьби українського народу. В час війни ми ще більше усвідомили цінність нашої свободи. Вкотре зрозуміли, що незалежність для українців – понад усе!

Українці ніколи не стануть на коліна перед ворогом, не схилять голови, не відмовляться від своєї  історії, мови та культури.

Україна відважно б’ється за свою землю і свою волю! Ми показали, що не боїмося і не здамося. Показали, як любимо свою країну. Ми все подолаємо, як би складно не було. Українці – вільний народ незалежної України. Над Україною завжди буде майоріти наш жовто-блакитний прапор!

Разом ми подолаємо усі труднощі, бо ми українці! Ми сильні! Ми обов’язково переможемо!

З Днем Незалежності, Україно!

Слава Україні!