До КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» передано рефрижераторVolkswagen Crafter

Дата: 26.08.2022 13:08

Вже більше 6  місяців триває кривава війна на території України. Війська російських  загарбників воюють не лише з Збройними силами України, а нещадно нищать надбання українців за багато років невтомної праці, майно мирних жителів, вбивають жорстоко цивільних.

Збройні Сили України чинять гідний опір агресору. Від Чорнобаївської громади захищають  рідну Україну близько 500  військовослужбовців.   Громада активно працює на підтримку Збройних Сил України: збираються кошти, відправляються гуманітарні вантажі, придбали необхідне оснащення для наших земляків-захисників і дана робота  продовжується.

Для потреб першого відділу  Золотоніського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради»  спільними зусиллями було зібрано кошти та  придбано  рефрижератор Volkswagen Crafter.

26 серпня   рефрижератор Volkswagen Crafter передано  в оперативне управління до КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради». Транспортний засіб придбано завдяки таким важливим внескам юридичних і фізичних осіб громади: родина Душейків, СТОВ «Маяк» Ус І.І., Лихошерст С.В.,   СТОВ «Агроко» Потапенко І.В, ПП «Імперіал плюс»  Панов А.В.,   ТОВ «Чорнобай-м’ясо» Танчик О.Л.,   ТОВ «Силікат 1» Плетінь В.Г.,  ЛНЗ Кравченко Д.В, Трущенко Л.А.,   ПСП «Нива» Дембіцька О.В.,  СТОВ «Світанок» Тітаренко І.М., СТОВ «Україна»  Рябець А.І., ПП «Чорнобаївський асфальтний завод»  Піддубняк О.А,  СТОВ «Придніпровське» Андрущенко П.Ф., СТОВ «Богодухівське» Литвин Ю.О., працівники виконавчого комітету селищної ради, працівники закладів культури громади, СТОВ ім.Чкалова Яцечко П.А., СТОВ «Кліщинське» Джулай В.В., СТОВ «Лан» Орел Н.І.,   СТОВ «Першотравневе» Сивець М.В., працівники відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради, відділу соціального захисту та охорони здоров’я та фінансового відділу, працівники відділу освіти та  центру дитячої та юнацької творчості селищної ради, жителі Новоукраїнського  старостинського округу, працівники КУ «Центр надання соціальних послуг», Новосельський О.В,  Рудь А.П., Новосельська І.М., Корчан В.Г., Шпак В.А., Лукашенко Р.Л., Панченко А.А., Секрет В.О., Пхіденко О.С., Якименко В.Ф. ., Копиця Р.В., Мелконян Г.С., Аветісян А.Х., Асатрян О.П.., Погосян Т.С., Романій Н.Г., Пошиваник М.М., Росенко В.В., Буц І.Г..

Чорнобаївський селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ висловлює   вдячність всім, хто долучився до збору коштів, адже спільно вдалося вирішити ще одне важливе питання.

Разом ми сила, разом впевнено рухаємось до перемоги!