Вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата: 29.08.2022 16:44

29 серпня вшанували пам'ять  військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність  України та поклали квіти до могил мужніх земляків.

Наші відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну, саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією.

Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.

Ми памятаємо кожного Героя, які поклали життя задля нашої незалежності від агресора.

Слава Україні!

Героям Слава!