Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!

Дата: 01.09.2022 06:00

Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року! Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

1 вересня 2022 року у школах громади  розпочнеться навчальний рік. Раніше  школярі зустрічали День знань на святковій лінійці з  батьками та вчителями. Проте цього року через російську агресію Дзвоник  пролунає в онлайн-форматі.

У новому навчальному році заклади загальної середньої освіти нашої громади зустрінуть  2033  здобувачі освіти: в  перший клас  дзвоник  покличе  175  першокласників, 138  одинадцятикласників.        Дорогі діти, бажаю, щоб рік розпочався  вдало і проходив успішно, кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, отримані знання і навички відкривають перед вами  нові двері до мрій, інтересів і рекордів, а вчителі допомагають осягати секрети наук.

Шановні освітяни, віримо у вашу силу, у вашу мудрість, у ваші здібності та професійність!

Шановні батьки, бажаю вам терпіння, здоров’я та спокою за свою дитину!

З вірою у ПЕРЕМОГУ та у наше мирне майбутнє!

Селищний голова                                       Сергій ЛЮБИВИЙ