Чорнобаївська громада продовжує робити вклад у нашу спільну перемогу та підтримувати земляків-захисників.

Дата: 14.09.2022 16:01

Календарна осінь з перших днів вступила в свої права значним зниженням температури та щоденними дощами. Найбільше наразі нашим військовим  необхідно забезпечити обігрів у польових умовах  і тому наші захисники мають потребу в фронтових пічках («буржуйках»).

Чорнобаївська громада, розуміючи нагальність потреби,  продовжує свою роботу по виготовленню  «буржуйок» з непридатних для використання газових балонів.   Сьогодні,  14 вересня,   дві такі фронтові пічки,   направлені до підрозділу Збройних Сил України на Харківський напрямок, де виконують свій військовий обов’язок  наші земляки: Чупрун Анатолій Федорович, Воробйов Олександр Трохимович, Сметенко Станіслав Сергійович, Миколаєнко Вячеслав Леонідович.

Відповідна робота буде продовжуватись, аби допомогти нашим славним захисникам   організувати обігрів і  перебування в теплі. Вони повинні берегти своє здоров’я і  здоровий дух, відчуваючи нашу підтримку, щоб бити орків і гнати їх з нашої землі.