Шановні жителі села Малі Канівці!

Дата: 25.09.2022 06:00

Дослідник Канівської сотні Микола Ткаченко називає рік  першої документальної згадки «с. Дальні або  Малі Канівці  1918». В матеріалах Румянцевського перепису вживається назва с. Малі Канівці при описі земельних володінь  Олексія Требинського. Село має свою неповторну історію життя нащадків козацьких родів. Саме тут народились: дослідник, український поет і літературознавець, профессор Драй-Хмара М. П., розвідник Прядко П.І., який більше 17 місяців діяв в «Абвергрупі – 102» у лігві гітлерівської розвідки адмірала Канаріса, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, доцент, депутат Верховної Ради України  IV, V, VI, VII скликань, заступник голови Верховної Ради України   2007 – 2012 років Томенко М.В. та інші видатні постаті.

Любов до маленької батьківщини  і сьогодні надихає вас щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідному  селі.

Цього року ми не святкуємо Дні сіл  в нашій громаді зі зрозумілих причин, в нашій країні війна. Ми віримо: прийде час, і «згинуть наші воріженькі, як роса на сонці…». Попереду у нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі.

Віримо в наші Збройні Сили України, у кожного захисника, що мужньо боронить нашу з вами рідну землю.   Робимо все від нас залежне,  наближаючи перемогу щоденною  невтомною працею.

Нехай ваше славне село процвітає,  об’єднує всіх у згуртовану та небайдужу громаду, а щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою -

селищний голова                                         Сергій ЛЮБИВИЙ