A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорнобаївська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

СУЗІР’Я ЧОРНОБАЇВЩИНИ

Дата: 03.10.2022 14:49
Кількість переглядів: 383

   Більше 80 переможців та призерів   предметних олімпіад, конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, мистецьких та пісенних конкурсів, спортивних турнірів має цього року Чорнобаївщина.  3 жовтня всі вони та їх наставники зібралися на свято «Сузір’я майбутнього» у приміщенні  селищної ради, аби отримати заслужені нагороди.

   На початку – гімн України у виконанні ансамблю бандуристів «Оберіг» Чорнобаївської дитячої школи мистецтв.

   Щороку,  у першу неділю жовтня, наша країна відзначає День працівників освіти. Тому  сьогодні вшановували і вчителів за   натхненну працю, за  вміння долати життєві труднощі, за   невичерпне терпіння у спілкуванні із учнями!

    На жаль, у цьому році  відзначення досягнень учнів і їх наставників відбувається у воєнний час.

   З моменту початку повномасштабної війни, що веде російська федерація проти України, від рук окупантів загинуло близько 400 дітей, більшість з яких – школярі. Вони вже ніколи не сядуть за парти.

    Також загинула велика кількість вчителів. Адже, як відомо, по звільнених від окупації містах, ворог свідомо безжально знищував саме працівників освіти, адже знав, що вчитель – це той, хто вчить любити рідну землю, батьківщину і виховує свідомих українців. Це той, хто творить душу України. Також багато вчителів віддали своє життя, як герої, ставши на захист рідної землі у складі збройних сил України.

    Присутні на заході хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих дітей і вчителів, які вже ніколи не переступлять поріг свого класу, своєї рідної школи.

   Але, українці – незламна нація. Дякуючи нашим збройним силам, які тримають фронт на передовій і звільняють наші землі від ворога, вчителі мають змогу тримати освітянський фронт.

   Навіть, під час війни наші діти продовжують навчатися і мають вагомі здобутки на освітній, спортивній та культурній ниві.

 

    Учасників свята привітав голова Чорнобаївської  селищної ради  Сергій Любивий.

Вшанування вчителів, переможців і призерів  стало можливим завдяки  наполегливості та бажанню до знань  школярів, плідній праці вчителів, допомозі та підтримці батьків, всіх тих, хто причетний до справи творення освіченої молодої людини. Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати – на Чорнобаївщині є здібна і талановита, перспективна молодь, яка готується стати активним учасником соціально-економічної розбудови нашої громади і держави. Підтвердження цьому – ваші найкращі здобутки, - зауважив Сергій  Васильович.

   Селищний голова висловив сподівання, що кількість переможців з кожним роком буде збільшуватися.  І нам не завадять ні корона вірус  SARS-Cov-2, ні  дії агресора з такими досвідченими вчителями  і відкритими до знань учнями.

   Наші  діти здобули перемоги у предметних олімпіадах, конкурсах-захистах учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, мистецьких та пісенних конкурсах, спортивних турнірах.  Ці перемоги – результат великої наполегливої праці наших юних краян.    Вітаю всіх Вас, дорогі діти, з цією життєвою перемогою. Для більшості з Вас вона стане чи то стартовим майданчиком, чи то поворотним моментом для творчого, інтелектуального, духовного зростання. Ви серйозно заявили суспільству про своє прагнення навчатися, займатися науковою роботою, примножувати інтелектуальний потенціал свій і своєї держави. Знайте, що Чорнобаївщина пишається вами!

   Сьогодні я з упевненістю можу сказати, стратегія  селищної ради, направлена на всебічну підтримку розвитку освіти в  громаді, визначенні її пріоритетом, буде продовжуватися. Ми будемо робити все для того, щоб   були всі умови для здобуття Вами якісної освіти. У відповідності з  програмою «Творча обдарованість» усі переможці третього та четвертого етапів Всеукраїнської предметної олімпіади та другого і третього етапу конкурсу-захисту робіт МАН, мистецьких та спортивних конкурсів із коштів районного бюджету упродовж року отримуватимуть стипендію, а випускники одержать одноразову грошову винагороду.

    Окрему вдячність, хочу висловити педагогам-наставникам за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність! – зазначив Сергій Васильович.

 

    Переможці та  їх педагоги отримали  нагороди за свої досягнення.

 

В  номінації « Інтелект року»

   Нагороджено за ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 21 учень та 29 педагогічних працівників, за ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін 6 учнів та 5 педагогів, за  ІІІ етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, 1 дитина та 1 вчитель.

В номінації «Інтелектуальна надія»

   Нагороджено: за Всеукраїнський  конкурс есе патріотично-громадської тематики «Єднанням сильні!» 1 дитина та 1 вчитель, за І місце  в XV Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів, 1 дитина та 1 вчитель.

 В номінації «Творча обдарованість»

   Сертифікати на отримання щорічних стипендій та одноразових винагород за призові місця на міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах і фестивалях отримали  20 вихованців, 1 випускниця та 8 викладачів Чорнобаївської дитячої школи мистецтв, збірна команда КВН «Дорослі діти», а також   нагороди отримали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської селищної ради  за мистецькі конкурси  9 дітей та 5 керівників і 6 дітей  за пісенні конкурси.

 В номінації «Спортивна надія»

   Сертифікати на отримання щорічних стипендій та одноразових винагород за призові місця на всеукраїнських спортивних   змаганнях та турнірах отримали 13 вихованців та 1 випускниця Чорнобаївської ДЮСШ. За якісну підготовку вихованців нагороджено 3 тренери-викладачі.

В номінації «Гордість освіти Чорнобаївщини»

 

Грамотою  Міністерства освіти і науки нагороджено

Войцех Раїсу Миколаївну, головного спеціаліста відділу освіти -  за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Подякою Міністерства освіти і науки за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність,  високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді  відзначено:

Бабак Валентину Антонівну, вчителя української мови і літератури Малобурімської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів;

Коршун Сергія Борисовича, вчителя інформатики Чорнобаївської гімназії;

Кикоть Ларису Григорівну, вчителя математики  Чорнобаївської гімназії.

 

Грамотами Черкаської обласної ради за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі громади, сумлінну працю, професіоналізм та  з Дня працівників освіти  нагороджено:

 Становського  Валентина Івановича, вчителя фізики Великоканівецького навчально виховного комплексу «Дошкільного навчально-виховного закладу – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»;  

Мицюк Жанну Василівну - директора Великоканівецького навчально- виховного комплексу «Дошкільного навчально-виховного закладу – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»;

Зражевську Тамілу Володимирівну, вчителя початкових класів Чорнобаївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ  ступенів № 1;

Любиву Ніну Григорівну, вчителя історії Чорнобаївської гімназії.

 

Грамотами Золотоніської військової адміністрації за  високий професіоналізм, сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, творчий підхід до справи навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників освіти  нагороджено:

Лесечко Оксану Андріївну, вчителя Новоукраїнського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

Бугай Вікторію Василівну, вчителя початкових класів Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 1;

Колектив Великоканівецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Грамоту селищної ради за плідну педагогічну діяльність, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в освітній галузі та з нагоди Дня працівників освіти  отримали:

 • педагогічний колектив Малобурімської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, директор Бойко Світлана Володимирівна;
 • педагогічний колектив Чорнобаївської гімназії, директор Дернова Тамара Павлівна;
 • педагогічний колектив Чорнобаївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,  директор Мовчан Лариса Василівна;
 • педагогічний колектив Чорнобаївської  загальноосвітньої школи першого-третього ступенів №2, директор Сутула Володимир Миколайович.

   А також колектив Веселохутірського НВК, директор Домаш Любов Дмитрівна, за активну  національно-свідому громадянську позицію, розвиток волонтерського центру  «Разом до перемоги» .

 

   Заклади освіти громади з 24 лютого  активно надають  допомогу Збройним Силам України  та  внутрішньо переміщеним сім’ям.   А це і допомога у виготовленні тушкованки для ЗСУ (вже виготовлено м'ясні тушкованки 1900 літрів та рибні 300 літрів), виготовляються маскувальні сітки, проводиться збір коштів для ЗСУ та для програми «Народний байрак тар», збираються продукти харчування для переселенців та ЗСУ (90 банок м'ясних тушкованок, 370 банок варення, зібрано до 1 тонни овочів, біля  640 кг круп, борошна та цукру), зібрали  до 1000 комплектів постільної білизни, матраци, подушки, ковдри, засоби гігієни для внутрішньо переміщених осіб.  

Подякою селищної ради за активну громадську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди Дня працівників освіти  відзначено:

 •   колектив Богодухівського навчально-виховного комплексу, директор Величко Ігор Миколайович;
 •   колектив Красенівського навчально-виховного комплексу, директор Нікітченко Наталія Василівна;
 •   колектив Хрестителівського навчально-виховного комплексу, директор Бурган Михайло Аркадійович;
 •   колектив Великоканівецького навчально-виховного комплексу, директор Мицюк Жанна Василівна;
 •  колектив Лукашівського навчально-виховного комплексу, директор Глоба Людмила Іваніна;
 •   колектив Новоукраїнського навчально-виховного комплексу, директор  Палій Валентина Василівна;
 •   колектив Великобурімської загальноосвітньої школи першого-третього ступенів, директор Упир Лариса Михайлівна;
 •   колектив Новожиттівської початкової школи, директор Шадура Людмила Миколаївна;
 •   колектив Франківської початкової школи, директор Стоян Таїса Миколаївна.

 

Між номінаціями звучали музичні вітання від вихованців школи мистецтв.

 

 Зовсім скоро, після Перемоги, нам потрібно буде відбудовувати країну, а серце й основа  нашого сьогодення і майбутнього — це наші діти і молодь. І саме зараз нам дуже важливо зберегти, підтримати і розвивати їх інтелектуальний потенціал.

    Все буде Україна!    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь