Сила в єдності: воїни ЗСУ захищають, а ми підтримуємо і працюємо задля перемоги!

Дата: 04.10.2022 12:18

Чорнобаївська селищна рада постійно працює  над реалізацією різних можливостей, підтримати наших земляків-захисників на передових позиціях, щоб  їх  військове життя в постійних бойових діях, зробити  хоча б трохи легшим.

Сьогодні, 4 жовтня,  вкотре, завдяки працівникам виконавчого комітету селищної ради, відправлено гуманітарний вантаж для військовослужбовців ЗСУ   в напрямку Курахове, Костянтинівка, Краматорськ Донецької області.

В районі м. Краматорськ Донецької області в механізованій роті  виконують свій військовий обов’язок наші земляки Джулай Анатолій Васильович з Чорнобаю і Саюн Антон Юрійович з  Красенівки.  Захисникам передано м’ясні консерви, сало, цибуля, морква, картопля і яблука, домашня випічка, печиво і солодощі, кава, чай, крупи та макаронні вироби, мед, олія, питна вода, ліки, засоби гігієни, маскувальна сітка, ковдри і спальні мішки, плівка поліетиленова, плетені коврики, фронтова пічка «буржуйка», бензопилка та інше. Вантаж доставить до захисників благочинний Чорнобаївського округу   отець Валерій  спільно з Черкаською благодійною організацією  «Центр допомоги армії».

Продовжуємо працювати над формуванням наступних гуманітарних вантажів!