Відбулося засідання двадцять восьмої (позачергової) сесії Чорнобаївської селищної ради VIII скликання

Дата: 06.10.2022 11:48

6 жовтня  2022 року під головуванням голови селищної ради  Сергія Любивого  відбулося засідання двадцять восьмої (позачергової) сесії Чорнобаївської селищної ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів. На сесії була присутня начальник Золотоніської районної військової адміністрації  Ірина Тернова. Були запрошені старости, керівники підприємств,  установ та організацій селищної комунальної власності, керівники виконавчих органів селищної ради, представники засобів масової інформації, духовенство.

Перш ніж приступити до розгляду  питань порядку денного сесії, присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На розгляд сесії селищної ради було винесено 21 питання порядку денного, серед яких:

1. Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради на придбання, на умовах фінансового лізингу, автопідйомника SOCAGE A314 на базі шасі IVECO DAILY 35C14H D.

2. Про надання дозволу на будівництво вуличного освітлення від ТП – 332, ТП-39 смт. Чорнобай, від ТП-261 с. Богодухівка та відновлення вуличного освітлення від ТП-452 с. Велика Бурімка.

3. Про  внесення  змін  до  рішення  селищної  ради  від  23.12.2021 №18-12/VIIІ «Про  бюджет Чорнобаївської селищної  територіальної громади на 2022 рік (23577000000)».

4. Про погодження розрахунку індивідуальних технологічних нормативів використання питної води, розроблених для Чорнобаївського комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства».

5. Про надання дозволу на передачу майна селищної комунальної власності.

6. Про надання дозволу на списання майна селищної комунальної власності.

Депутатами було затверджено ряд внесених змін до рішень сесії селищної ради та внесено зміни до програм.

У ході сесії  розглянуто ряд проектів рішень, які стосуються надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, затвердження детальних планів територій та внесено зміни до діючих договорів оренди землі.

З усіма прийнятими рішеннями ви можете ознайомитися на офіційному вебсайті Чорнобаївської  селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».