Продовжуємо допомагати вирішувати питання обігріву земляків-захисників в польових умовах

Дата: 07.10.2022 12:10

Сьогодні, 7 жовтня, мали можливість передати від Чорнобаївської громади  вже третю фронтову пічку «буржуйку» до підрозділу Збройних Сил України на Харківський напрямок, де виконують свій військовий обов’язок  наші земляки: Чупрун Анатолій Федорович, Воробйов Олександр Трохимович, Сметенко Станіслав Сергійович, Миколаєнко Вячеслав Леонідович.  Нашим захисникам передали воду, солодощі, маскувальну сітку, чай, каву, продукти швидкого приготування,  яблука, плетені коврики.

Фото без описуФото без опису

Бажаємо всім нашим оборонцям міцного здоров’я, витримки, сили духу. Ми дякуємо їм за захист, за кожен  день, що  дає нам можливість жити і працювати на своїй рідній землі задля підтримки обороноздатності нашої держави.  Разом до перемоги!