У Чорнобаї відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи па’мяті І.М.Піддубного

Дата: 09.10.2022 00:10

У  смт Чорнобай відбувся  обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи па’мяті І.М.Піддубного до 151-ї річниці від дня народження легендарного українського богатиря.

Аби вшанувати пам’ять славетного борця участь в  обласному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків на призи па’мяті І.М.Піддубного взяли борці  з Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей України. Загалом 61   юний спортсмен   боровся за  призові місця в  десяти вагових категоріях.

Ім’я нашого земляка, шестиразового чемпіона світу, непереможного богатиря багато років гриміло на спортивних аренах країн і континентів. Іван Максимович  25 років поспіль залишався непереможним борцем у світі. Його називали «Чемпіоном чемпіонів» – титулом, якого до нього ніхто не мав. Він  боровся на найбільших манежах світу - відвідав близько 50 міст у 14 країнах. Йому аплодували глядачі Франції і Німеччини, Англії і Америки, Італії і країн Північної Африки. Він був одним із тих, хто стояв біля витоків сучасних: вільної, греко-римської боротьби та гирьового спорту.  Тож, проведення  сьогодні цього  турніру з греко-римської боротьби – це данина шани і  поваги тому, хто прославив наш український народ і є уособленням його слави і незборимого національного духу, утвердження ідеалів патріотизму та здорового способу життя, – з вітальним словом до учасників та гостей турніру звернувся  селищний голова Сергій Любивий. – Нехай у справедливій, чесній боротьбі переможе найсильніший.

Учасників та гостей турніру привітали начальник Золотоніської районної військової адміністрації Ірина Тернова, почесний президент обласної федерації з греко - римської боротьби в Черкаській області, почесний голова асоціації незалежного об'єднання сільськогосподарських підприємств Петро Душейко,  Олімпійський чемпіон з веслування на каное 1964 року, заслужений майстер спорту, заслужений тренер України  Андрій Хіміч, виконавчий директор федерації з греко-римської боротьби Черкаської області Анатолій Самоха, Іркліївський сільський голова Анатолій Писаренко.

Гімн України  виконали вихованці Чорнобаївської дитячої школи мистецтв.

В ході змагань всі юні спортсмени викладалися на повну силу, одні змогли показати всю свою силу та міць, інші в душі переборювали гіркий смуток поразки. Але всі  отримали важливий досвід від спортивної боротьби.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Міць козацького духу має надзвичайно потужну силу. Захоплюючись досягненнями  свого видатного земляка, вбираючи силу, нескореність, наполегливість Івана Піддубного, на нашій чорнобаївській землі  є багато юних силачів, які,  відвідуючи спортивні секції з  греко-римської боротьби, хочуть стати мужніми та сильними, як Іван Піддубний. І звісно ж, спостерігаючи з затамуванням подиху за змаганням таких сильних борців, які сьогодні дарували нам незабутні емоції і демонстрували свій клас, отримали чудовий приклад для наслідування!

За результатними турніру визначилися переможці та призери:

Вагова категорія 29 кг

Панасюк Назар – Уманський район

Головачев  Юліан – Звенигородський район

Павленко Максим – Полтавська область

Всі переможці та призери були нагороджені медалями, дипломами та грошовими преміями.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Під час турніру спортсмени і вболівальники мали можливість долучитися до благодійної справи - збору коштів на потреби наших земляків, які сьогодні захищають Україну від російських окупантів.