Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ НС

Дата: 13.10.2022 10:47

13 жовтня під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету селищної ради.

В зв’язку з наближенням зими та настанням холодів у людей виникає потреба обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, але є небезпечними під час експлуатації.

Показник трагічних випадків на пожежах у житловому секторі  на рівні країни  має нажаль стабільно високі показники.

Основними причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах або будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади.

Саме тому в ході засідання члени комісії  розглянули питання про вжиття заходів щодо зменшення загибелі людей на пожежах на території Чорнобаївської ТГ.

На комісії також було розглянуто питання  стану протипожежного водопостачання в Чорнобаївській громаді. Доповідач, Кириленко Роман Олександрович, начальник 6ДПРП 6ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області, майор служби цивільного захисту, повідомив про результати перевірки зовнішнього протипожежного водопостачання.

Комісією були прийняті відповідні рішення, обов’язкові до виконання всіх визначених виконавців.