На завершальному етапі роботи по капітальному ремонту системи теплопостачання в приміщенні терапевтичного та неврологічного відділень

Дата: 13.10.2022 12:22

В приміщенні терапевтичного та неврологічного відділень Комунального некомерційного підприємства «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» багато років не вдавалося  забезпечити належний рівень температурного режиму   ні встановленням додаткових  насосів, ні промивкою системи. Адже  система опалення була застарілою та неефективною з верхнім розведенням по покрівлі, що зумовлювало значні втрати тепла.

На даний  час  вже перероблено систему опалення за сучасними технологіями, а саме: зроблено розводку поліпропіленових труб, перероблено розподільний вузол.

Сьогодні проводиться встановлення  в приміщенні сучасних  радіаторів опалення KORADO тип 22, що забезпечить рівномірний, але швидкий і поступовий обігрів  лікувальних палат та інших процедурних та адміністративних кімнат. Дані технології забезпечать природній  потік повітря від нагрітої поверхні, а також контроль за вологістю повітря.