Вшанували пам'ять загиблих захисників та поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю України»

Дата: 14.10.2022 10:20

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. День захисника України – свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії.  Щодня ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові в боротьбі з російським агресором. Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам'яті, а самовідданість та віра в перемогу надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед до перемоги!

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулось покладання квітів до пам’ятника «Борцям за  волю України».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять  захисників, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Вічна і світла пам'ять загиблим!

Слава Україні!

Честь і слава  героям-захисникам!