До відома платників податків!

Дата: 18.10.2022 09:10

Комісія Чорнобаївської селищної ради з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та зайнятості населення доводить до відома платників податків, що 6 вересня 2022 року набрав чинності наказ  Міністерства  фінансів України від 29.07.2022 №225 « Про затвердження  Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов’язків  визначених у підпункті 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення Податкового кодексу України».

Відповідно до пп. 3  розділу ІІ Порядку  платники  податків  мають можливість подати до контролюючого органу заяву та документи ( копії документів ), інформацію про відсутність можливості виконання податкових обов’язків.  Перелік цих документів визначений цим Порядком.

Ті ж платники податків, які не підпадають під дію вищевказаного   Наказу  зобов’язані своєчасно проводити сплату податків до бюджету Чорнобаївської  селищної територіальної громади.  Це дасть можливість забезпечити стабільну роботу закладів соціальної сфери громади, підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та спільне вирішення питань    обороноздатності в умовах воєнного стану.

Сподіваємось на взаєморозуміння  та своєчасне виконання  податкового обов’язку всіх платників податків.