До уваги всіх суб’єктів господарювання громади!

Дата: 21.10.2022 12:54

В Україні з метою запобігання поширенню гострої респіраторної  хвороби COVID-19 подовжено термін дії карантину до 31 грудня 2022 року.

Суб’єктам господарювання незалежно від форм власності необхідно забезпечити дотримання протиепідемічних вимог (масковий режим, дотримання фізичної дистанції, дотримання правил особистої гігієни, користування антисептиками та ін.) у місцях масового перебування людей (заклади  торгівлі, громадського харчування тощо), інших соціально-важливих об’єктах та дотримання маскового режиму в громадському транспорті.

19.10.2022 року комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради створено моніторингову  групу по контролю за дотриманням протиепідемічних вимог у зв’язку із поширенням COVID-19.