Делегація Чорнобаївської селищної ради переймала досвід в Чигиринської міської територіальної громади.

Дата: 02.11.2022 12:03

1 листопада делегація Чорнобаївської селищної ради, яку очолював заступник Чорнобаївського селищного голови Володимир Семенов у складі: начальника фінансового відділу селищної ради Антоніни Черненко, начальника відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради Юрія Цимбала та спеціалістів відділу відвідали Чигиринську міську територіальну громаду.

Під час конструктивної зустрічі з головою комісії з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку міської ради Русланом Овчаровим, начальником відділу фінансів міської ради Аллою Литвин, начальником відділу з питань житлово-комунального господарства, землеустрою, архітектури та екології міської ради Вадимом Ліщенком відбувся обмін досвідом щодо проведення поточних ремонтів доріг комунальної власності без залучення підрядних організацій.

Чигиринська міська рада проводить поточні ремонти комунальних доріг силами комунального підприємства, що дає можливість значно здешевити виконані роботи та за рахунок цього збільшити обсяги робіт.

Також було обговорено багато інших питань щодо діяльності громади (питання роботи та функціонування вуличного освітлення, роботи по благоустрою, інше).

Тож деякі напрацювання колег з Чигиринщини, після їх детального вивчення, будуть застосовуватись і на території Чорнобаївської громади.